OFFICIEUS NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP KOPPELKOERS MASTERS/AMATEURS/SPORTKLASSE
Uitslag rugnr: Naam renner 1 Naam Renner 2 Ronden Punten Aankomst 1 2 3 4
1 4 HARTELOH, Maxim BOSCH, Christian 0 16 4 5 5 5 1
2 7 PORSIUS, Barry WIJHE van, Ivo 0 10 1 2 3 5
3 3 GREUPINK, Ralph CEELEN, Henk 0 8 2 1 2 2 3
4 2 ROOKS, Alfred KOSTER, Laurens 0 8 3 3 3 2
5 11 VOSMER, Marten SEUNNINGA, Arjan 0 2 5 1 1
6 5 LACHI, Johannes DEELEN van, Gerard 0 0 6
Kwalificatie Japanse keirin 200 meter tijdrit
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code tijd
1 8 HAAK,Hugo Elite/beloften NED19911029 10,76
2 19 LIGTLEE, Sam Junioren NED19971212 10,92
3 22 ESTEBAN,, Itmar Elite/beloften ESP19831119 11,23
4 17 NORDEN van, Daan Elite/beloften NED19950219 11,24
5 16 SMET de, Gert Jan Elite/beloften BEL19920718 11,51
6 20 VEEN, Michael Elite/beloften NED19880519 11,53
7 18 LOK,Camiel Elite/beloften NED19960114 11,54
8 11 BROER, Tristan Junioren NED19981231 11,54
9 14 GELUK, Stijn Elite/beloften NED19961027 11,79
10 7 BRASPENNINCX, Shanne Elite-vrouwen NED19910518 11,85
11 9 BAKKER, Julian Junioren NED19980808 12,01
12 5 DOLMAN, Haliegh Elite-vrouwen NED19950613 12,11
13 6 LAMBERINK, Kyra Elite-vrouwen NED19960415 12,15
14 13 BROER, Milan Elite/beloften NED19950918 12,18
15 4 WOUW van der, Hetty Jun-vrouwen NED19980529 12,30
16 15 HAAFTEN van,Jason Elite/beloften NED19960506 12,30
17 10 OOST, Jesper Nw-jongens NED20000202 13,16
18 2 PEET van der, Steffie Nw-meisjes NED19990910 13,29
19 1 GRAAF de, Tamara Nw-meisjes NED20000128 13,71
20 12 WOUW van der Ino Nw-jongens NED20000710 13,72
21 3 LAMBERINK, Mirthe Jun-vrouwen NED19981109 13,82
Japanse keirin 1e Serie
Heat 1
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 15 HAAFTEN van,Jason Elite/beloften NED19960506
2 4 WOUW van der, Hetty Jun-vrouwen NED19980529
3 3 LAMBERINK, Mirthe Jun-vrouwen NED19981109
4 1 GRAAF de, Tamara Nw-meisjes NED20000128
5 2 PEET van der, Steffie Nw-meisjes NED19990910
6 12 WOUW van der Ino Nw-jongens NED20000710
7 10 OOST, Jesper Nw-jongens NED20000202
Heat 2
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 14 GELUK, Stijn Elite/beloften NED19961027
2 7 BRASPENNINCX, Shanne Elite-vrouwen NED19910518
3 11 BROER, Tristan Junioren NED19981231
4 5 DOLMAN, Haliegh Elite-vrouwen NED19950613
5 6 LAMBERINK, Kyra Elite-vrouwen NED19960415
6 13 BROER, Milan Elite/beloften NED19950918
7 9 BAKKER, Julian Junioren NED19980808
Heat 3
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 8 HAAK,Hugo Elite/beloften NED19911029
2 19 LIGTLEE, Sam Junioren NED19971212
3 17 NORDEN van, Daan Elite/beloften NED19950219
4 20 VEEN, Michael Elite/beloften NED19880519
5 18 LOK,Camiel Elite/beloften NED19960114
6 22 ESTEBAN,, Itmar Elite/beloften ESP19831119
7 16 SMET de, Gert Jan Elite/beloften BEL19920718
Derny Races Kwalificatie
Heat 1
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 54 MOLIJN, Nick Elite/Beloften NED19930711
2 53 PUT van de , Peter Elite/beloften NED19920719
3 52 VOSMER, Marten Master NED19700715
4 51 HAAFTEN van, Kirstie Nw-meisjes NED19990121
Heat 2
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 56 EE van, Thomas Elite/beloften NED19930422
2 57 PRONK, Dennis Junioren NED19970612
3 58 KONIJN,Alexander Nw-jongens NED19991015
4 55 WILDE de. Ivo Amateur NED19790716
Japanse keirin 2e Serie
heat 1
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 9 BAKKER, Julian Junioren NED19980808
2 13 BROER, Milan Elite/beloften NED19950918
3 2 PEET van der, Steffie Nw-meisjes NED19990910
4 12 WOUW van der Ino Nw-jongens NED20000710
5 1 GRAAF de, Tamara Nw-meisjes NED20000128
6 10 OOST, Jesper Nw-jongens NED20000202
7 9 BAKKER, Julian Junioren NED19980808
heat 2
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 22 ESTEBAN,, Itmar Elite/beloften ESP19831119
2 11 BROER, Tristan Junioren NED19981231
3 16 SMET de, Gert Jan Elite/beloften BEL19920718
4 6 LAMBERINK, Kyra Elite-vrouwen NED19960415
5 5 DOLMAN, Haliegh Elite-vrouwen NED19950613
6 15 HAAFTEN van,Jason Elite/beloften NED19960506
7 4 WOUW van der, Hetty Jun-vrouwen NED19980529
heat 3
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 8 HAAK,Hugo Elite/beloften NED19911029
2 17 NORDEN van, Daan Elite/beloften NED19950219
3 7 BRASPENNINCX, Shanne Elite-vrouwen NED19910518
4 20 VEEN, Michael Elite/beloften NED19880519
5 14 GELUK, Stijn Elite/beloften NED19961027
6 18 LOK,Camiel Elite/beloften NED19960114
7 19 LIGTLEE, Sam Junioren NED19971212
Derny Races Serie 1
Heat 1
plaats Naam Categorie UCI Code
1 58 KONIJN,Alexander Nw-jongens NED19991015
2 51 HAAFTEN van, Kirstie Nw-meisjes NED19990121
3 52 VOSMER, Marten Master NED19700715
4 55 WILDE de. Ivo Amateur NED19790716
Heat 2
plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 56 EE van, Thomas Elite/beloften NED19930422
2 53 PUT van de , Peter Elite/beloften NED19920719
3 54 MOLIJN, Nick Elite/Beloften NED19930711
4 57 PRONK, Dennis Junioren NED19970612
Marymoore Crowl
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 19 LIGTLEE, Sam Junioren NED19971212
2 8 HAAK,Hugo Elite/beloften NED19911029
3 20 VEEN, Michael Elite/beloften NED19880519
4 2 PEET van der, Steffie Nw-meisjes NED19990910
5 1 GRAAF de, Tamara Nw-meisjes NED20000128
6 11 BROER, Tristan Junioren NED19981231
7 9 BAKKER, Julian Junioren NED19980808
8 4 WOUW van der, Hetty Jun-vrouwen NED19980529
DNF 15 HAAFTEN van,Jason Elite/beloften NED19960506
DNF 17 NORDEN van, Daan Elite/beloften NED19950219
DNF 16 SMET de, Gert Jan Elite/beloften BEL19920718
DNF 3 LAMBERINK, Mirthe Jun-vrouwen NED19981109
DNF 13 BROER, Milan Elite/beloften NED19950918
DNF 14 GELUK, Stijn Elite/beloften NED19961027
DNF 6 LAMBERINK, Kyra Elite-vrouwen NED19960415
DNF 5 DOLMAN, Haliegh Elite-vrouwen NED19950613
DNF 7 BRASPENNINCX, Shanne Elite-vrouwen NED19910518
DNF 18 LOK,Camiel Elite/beloften NED19960114
DNF 10 OOST, Jesper Nw-jongens NED20000202
DNF 12 WOUW van der Ino Nw-jongens NED20000710
DNF 22 ESTEBAN,, Itmar Elite/beloften ESP19831119
Cheetah Race
Rit Nr. Naam Categorie UCI Code Uitslag
1 3 LAMBERINK, Mirthe Jun-vrouwen NED19981109 2
10 OOST, Jesper Nw-jongens NED20000202 1
1 GRAAF de, Tamara Nw-meisjes NED20000128 3
2 12 WOUW van der Ino Nw-jongens NED20000710 2
2 PEET van der, Steffie Nw-meisjes NED19990910 1
Rit Nr. Naam Categorie UCI Code Uitslag
3 13 BROER, Milan Elite/beloften NED19950918 2
9 BAKKER, Julian Junioren NED19980808 1
4 4 WOUW van der, Hetty Jun-vrouwen NED19980529 1
15 HAAFTEN van,Jason Elite/beloften NED19960506 2
5 5 DOLMAN, Haliegh Elite-vrouwen NED19950613 1
6 LAMBERINK, Kyra Elite-vrouwen NED19960415 2
6 16 SMET de, Gert Jan Elite/beloften BEL19920718 1
11 BROER, Tristan Junioren NED19981231 2
7 22 ESTEBAN,, Itmar Elite/beloften ESP19831119 2
19 LIGTLEE, Sam Junioren NED19971212 1
8 18 LOK,Camiel Elite/beloften NED19960114 1
14 GELUK, Stijn Elite/beloften NED19961027 2
9 20 VEEN, Michael Elite/beloften NED19880519 1
7 BRASPENNINCX, Shanne Elite-vrouwen NED19910518 2
10 17 NORDEN van, Daan Elite/beloften NED19950219 2
8 HAAK,Hugo Elite/beloften NED19911029 1
DE CHEETHA HUGO HAAK
Derny Races Serie 2
Heat 1
plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 57 PRONK, Dennis Junioren NED19970612
2 51 HAAFTEN van, Kirstie Nw-meisjes NED19990121
3 52 VOSMER, Marten Master NED19700715
4 55 WILDE de. Ivo Amateur NED19790716
Heat 2
Nr. Naam Categorie UCI Code
56 EE van, Thomas Elite/beloften NED19930422
58 KONIJN,Alexander Nw-jongens NED19991015
54 MOLIJN, Nick Elite/Beloften NED19930711
53 PUT van de , Peter Elite/beloften NED19920719
Japanse keirin Finale
Heat 1 plaats 15 t/m 21
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 15 HAAFTEN van,Jason Elite/beloften NED19960506
2 4 WOUW van der, Hetty Jun-vrouwen NED19980529
3 2 PEET van der, Steffie Nw-meisjes NED19990910
4 10 OOST, Jesper Nw-jongens NED20000202
5 3 LAMBERINK, Mirthe Jun-vrouwen NED19981109
6 12 WOUW van der Ino Nw-jongens NED20000710
7 1 GRAAF de, Tamara Nw-meisjes NED20000128
Heat 2 plaats 8 t/m14
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 19 LIGTLEE, Sam Junioren NED19971212
2 18 LOK,Camiel Elite/beloften NED19960114
3 16 SMET de, Gert Jan Elite/beloften BEL19920718
4 9 BAKKER, Julian Junioren NED19980808
5 13 BROER, Milan Elite/beloften NED19950918
6 6 LAMBERINK, Kyra Elite-vrouwen NED19960415
Heat 3 plaats 1 t/m 7
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 8 HAAK,Hugo Elite/beloften NED19911029
2 17 NORDEN van, Daan Elite/beloften NED19950219
3 7 BRASPENNINCX, Shanne Elite-vrouwen NED19910518
4 22 ESTEBAN,, Itmar Elite/beloften ESP19831119
5 20 VEEN, Michael Elite/beloften NED19880519
6 14 GELUK, Stijn Elite/beloften NED19961027
7 11 BROER, Tristan Junioren NED19981231
Derny Races Finaleplaats 5-6
Plaats Nr. Naam UCI Code
5 52 VOSMER, Marten Master NED19700715
6 55 WILDE de. Ivo Amateur NED19790716
Derny Races Finaleplaats 1-4
plaats Nr. Naam UCI Code
1 56 EE van, Thomas Elite/beloften NED19930422
2 58 KONIJN,Alexander Nw-jongens NED19991015
3 57 PRONK, Dennis Junioren NED19970612
4 54 MOLIJN, Nick Elite/Beloften NED19930711
Einduitslag Dernyraces
plaats Nr. Naam UCI Code
1 56 EE van, Thomas Elite/beloften NED19930422
2 58 KONIJN,Alexander Nw-jongens NED19991015
3 57 PRONK, Dennis Junioren NED19970612
4 54 MOLIJN, Nick Elite/Beloften NED19930711
5 52 VOSMER, Marten Master NED19700715
6 55 WILDE de. Ivo Amateur NED19790716
TOTALE UITSLAG JAPANSE KEIRIN
Plaats Nr. Naam Categorie UCI Code
1 8 HAAK,Hugo Elite/beloften NED19911029
2 17 NORDEN van, Daan Elite/beloften NED19950219
3 7 BRASPENNINCX, Shanne Elite-vrouwen NED19910518
4 22 ESTEBAN,, Itmar Elite/beloften ESP19831119
5 20 VEEN, Michael Elite/beloften NED19880519
6 14 GELUK, Stijn Elite/beloften NED19961027
7 11 BROER, Tristan Junioren NED19981231
8 19 LIGTLEE, Sam Junioren NED19971212
9 18 LOK,Camiel Elite/beloften NED19960114
10 16 SMET de, Gert Jan Elite/beloften BEL19920718
11 9 BAKKER, Julian Junioren NED19980808
12 13 BROER, Milan Elite/beloften NED19950918
13 6 LAMBERINK, Kyra Elite-vrouwen NED19960415
14 5 DOLMAN, Haliegh Elite-vrouwen NED19950613
15 15 HAAFTEN van,Jason Elite/beloften NED19960506
16 4 WOUW van der, Hetty Jun-vrouwen NED19980529
17 2 PEET van der, Steffie Nw-meisjes NED19990910
18 10 OOST, Jesper Nw-jongens NED20000202
19 3 LAMBERINK, Mirthe Jun-vrouwen NED19981109
20 12 WOUW van der Ino Nw-jongens NED20000710
21 1 GRAAF de, Tamara Nw-meisjes NED20000128